Денні заходи

Денні заходи

Дні на курортах Charmillion містять безліч розваг для проведення денного дозвілля на свіжому повітрі, включно з розтяжкою, водними тренажерами, водним поло, дартсом, боччу, пляжним волейболом, футболом, уроками танців, коктейльними іграми, степ-аеробікою та багато іншого.

Charmillion Accommodation 1

Програма вечірнього амфітеатру

Вечорами приведіть свою сім’ю до Амфітеатру з надихаючою атмосферою, виставами та багатомовними програмами для розваги та незабутніх вражень. Амфітеатр – це відкритий заклад із римським стилем розсадження.

Charmillion Accommodation 2

Дитячий клуб

Безпека і благополуччя ваших дітей гарантовані на всіх курортах Charmillion. Ми забезпечуємо гармонійну взаємодію між дітьми з різним походженням і підтримуємо високі стандарти безпеки, нагляду і розваг з особливою увагою до кожної дитини. Забезпечуючи веселу та захопливу програму заходів як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, ми гарантуємо, що діти та їхні родини отримають задоволення від ідеального відпочинку.

Вік дітей: від 3 до 12 років

Дитяча міні-дискотека: Працює щодня
з 20:30 в амфітеатрі.

Charmillion Accommodation 3

БАССЕЙНИ

Басейн для дорослих

Проведіть більше часу, відпочиваючи в нашому прекрасному басейні у вільному стилі, і продовжуйте тренування з плавання, спостерігаючи за тим, як хлюпочуться ваші малюки!

Один (на відкритому повітрі)

Розмір: 907 м²

Підігрівається в зимовий період

Глибина:

1,1 м - 1,85 м

Наповнюється солодкою водою

Дитячий басейн

У нашому дитячому басейні ваші діти зможуть безпечно та весело провести час.

Розташований окремо від дорослих

Розмір: 38,5 м²

Підігрівається протягом зими

Глибина: 0,6 м

Наповнений солодкою водою

Пляж

Приватний пляж протяжністю 700 метрів із чудовим видом на острів Тиран і знамените затонуле судно "Мільйон надій". Приватний причал перетинає коралову зону на 147 метрів, що дає змогу дістатися до ідеального місця для снорклінгу і дайвінгу. Цей елегантний пляж з'єднує 2 споріднені готелі - Charmillion Sea Life Resort і Charmillion Gardens Aqua Park.

Charmillion Accommodation 3